Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na podkategórie Preskočiť na hlavný obsah
Štvrtok, 21.01.2021, meniny má Vincent
Hlavne menu Vychytané darčeky
Hlavny obsah

Naučili nás chodiť, ale nie kráčať za svojím snom. Naučili nás rozprávať, ale nie povedať, čo cítime. Naučili nás čítať knihy, ale nie ľudské srdcia. Naučili nás počítať, ale nie rátať s problémami. Naučili nás, kam patrí aké i, ale nie, čo sa patrí povedať smutnému priateľovi. Naučili nás, z čoho sa skladá človek, ale nie, čo sa skrýva v človeku. Naučili nás urobiť rozbor knihy, ale nie seba samého. Naučili nás vyznať sa v politike, ale nie v ľuďoch samých. Naučili nás, že ak skočíš zo skaly spadneš, ale nie ako lietať. Vraj nás pripravili na život. Ten umelý, bezcitný, ale to tak vôbec nie je! Pretože väčšinu tých najdôležitejších vecí sa musí naučiť človek aj tak iba SÁM...
- Vychytaný návštevník


Hodnoť: hodnotenie 1/4hodnotenie 2/4hodnotenie 3/4hodnotenie 4/4(3.61/4)
Kategória: Citáty » Vaše výroky » Vaše o zlomenom srdci
Zobrazené: 2 084 x Pridal: KAJKA (16.06.2012, 12:11)

Komentáre

Príspevok ešte nebol okomentovaný.
Pridanie komentáru

*Autor:
*Správa:
*Overovací reťazec (bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.
Zaslať upozornenie na nevhodný alebo závadný príspevok.
Email
(nepovinný):
*Popis problému:
*Overovací reťazec(bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.