Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na podkategórie Preskočiť na hlavný obsah
Sobota, 10.06.2023, meniny má Margaréta
Hlavne menu Vychytané darčeky
Hlavny obsah

Vieš čo je láska?

Predchádzajúci príspevok

Vieš čo je láska? Pocit, ktorý nikdy nikde a nijako nemôžeš nahradiť. Ten pocit, keď sa ti rozbúcha srdce. Ten pocit, keď cítiš v brušku mrvenie. Ten pocit, keď svet je krásny nech sa stane hocičo. Ten pocit, keď dychtivo čakáš na každý telefonát, každú sms-ku a každú poštu. Ten pocit, keď sa ti idú kolena podlomiť a si cela rozklepaná. Ten pocit, keď nevieš čo máš povedať, máš sucho v ústach, v hlave prázdno a jedine na čo myslíš je bozk. Ten pocit, ktorý príde skôr než ho čakáš, než sa s nim zmieriš, než ho chceš, ale koniec koncov vieš, že nechceš aby skončil. Vieš čo je na láske najkrajšie? To že už nie si na všetko sám. To že vieš že niekto na teba neustále myslí. To že máš niekoho kto ťa prichýli k sebe počas otrasného lejaku. To že sa tešíš na každý ďalší deň, ale zároveň nechceš aby tento skončil. To že vieš čo cítiš, ale nevieš ako to opísať.
- Anonym


Hodnoť: hodnotenie 1/4hodnotenie 2/4hodnotenie 3/4hodnotenie 4/4(3.6/4)
Kategória: Citáty » O láske
Zobrazené: 7 401 x Pridal: L_LuSsy (24.11.2011, 03:00)

Komentáre


nemam slow proste wow+ 0 - 0


xnatalax 10.10.2013, 20:44 reagovať reagovať


wh0cd763934 [url=+ 1 - 0 Tento komentár ešte neschválil administrátor


BrettSen 22.07.2017, 10:25 reagovať reagovať


Pridanie komentáru

*Autor:
*Správa:
*Overovací reťazec (bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.
Zaslať upozornenie na nevhodný alebo závadný príspevok.
Email
(nepovinný):
*Popis problému:
*Overovací reťazec(bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.