Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na podkategórie Preskočiť na hlavný obsah
Pondelok, 24.02.2020, meniny má Matej
Hlavne menu Vychytané darčeky
Hlavny obsah

Ten skutočný priateľ

Predchádzajúci príspevok

Keď Ta navštívi kamarát, chová sa ako hosť, ale skutočný priateľ otvorí chladničku a obslúži sa. Kamarát Ťa nikdy nevidel plakať, ale priateľovi sa chvejú ramená, keď vidí Tvoje slzy. Kamarát nepozná mená Tvojich rodičov, ale priateľ má ich telefónne čísla vo svojom notese. Kamarát prinesie fľašku vína na Tvoje narodeniny, ale priateľ príde skôr a opýta sa, s čím Ti môže pomôcť a po skončení oslavy ostane, aby Ti pomohol s upratovaním.
Kamarát neznáša, keď mu voláš, ak už šiel spať, ale priateľ sa spýta, prečo si mu tak dlho nezavolal.... Kamarát si s Tebou rád pokecá, ale priateľ Ťa vypočuje, keď máš romantickú lásku i problémy. Kamarát si myslí, že priateľstvo skončilo, ak ste sa pohádali, ale priateľ Ti po hádke zavolá. Kamarát si myslí, že si tu vždy len pre neho, ale priateľ je tu stále pre Teba.
- Anonym


Hodnoť: hodnotenie 1/4hodnotenie 2/4hodnotenie 3/4hodnotenie 4/4(3.59/4)
Kategória: Citáty » O priateľstve
Zobrazené: 4 928 x Pridal: Alica (27.03.2011, 03:00)

Komentáre


emotikona :D + 0 - 0


ja 13.04.2011, 05:32 reagovať reagovať


emotikona #thumbup emotikona #thumbup emotikona ;) + 0 - 0


Leúš =D 09.05.2013, 14:39 reagovať reagovať


Pridanie komentáru

*Autor:
*Správa:
*Overovací reťazec (bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.
Zaslať upozornenie na nevhodný alebo závadný príspevok.
Email
(nepovinný):
*Popis problému:
*Overovací reťazec(bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.