Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na podkategórie Preskočiť na hlavný obsah
Nedeľa, 25.10.2020, meniny má Aurel
Hlavne menu Vychytané darčeky
Hlavny obsah

Ľúbil som ťa, povedal som ti bež, ty si išla, teraz si už preč. Ja ľúbim teba stále, ty vodíš sa s iným, mne to trhá srdce a zraňuje city. Vydržím to však nech to stojí čokoľvek, každá chvíľa bez teba je ako život bez duše. Prečo som sa musel do teba zaľúbiť, prečo trpieť a v sklamaní žiť, prečo žiarlim, milujem, a za tebou každú chvíľku a večný čas banujem. Nebolo nám súdené spolu večne žiť, a ja tebe ani nikomu nesmiem ublížiť, chcem aby si štastná bola stále a milovaná tiež, keď ja nemôžem, nech je to už ako len chceš. Ja ta budem navždy milovať. Ty ma budeš večne odmietať. Bez teba pre mňa láska stratila už význam, a len v tebe ho môžem znova nájsť. Možno raz pochopíš, že ten pravý tu na teba čakal. Raz keď bude preč, spomenieš na neho a uznáš, že každý človek robí chyby, a ty si ju spravila tiež.
- Davidek


Hodnoť: hodnotenie 1/4hodnotenie 2/4hodnotenie 3/4hodnotenie 4/4(3.76/4)
Kategória: Citáty » Vaše výroky » Vaše o zlomenom srdci
Zobrazené: 3 799 x Pridal: Davidek (26.07.2010, 17:20)

Komentáre


emotikona :) niečo nádherné ! :-* emotikona #heart emotikona #heart + 1 - 0


Sandrička 03.03.2011, 00:40 reagovať reagovať


Pridanie komentáru

Pridanie reakcie
*Autor:
*Správa:
*Overovací reťazec (bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.
Zaslať upozornenie na nevhodný alebo závadný príspevok.
Email
(nepovinný):
*Popis problému:
*Overovací reťazec(bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.