Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na podkategórie Preskočiť na hlavný obsah
Streda, 04.08.2021, meniny má Dominika, Dominik
Hlavne menu Vychytané darčeky
Hlavny obsah

Raz sa ma spýtaš, či milujem viac teba alebo svoj život. Ja odpoviem život a ty ma opustíš bez toho, aby si vedela, že môj život si ty.
- Vychytaný návštevník


Hodnoť: hodnotenie 1/4hodnotenie 2/4hodnotenie 3/4hodnotenie 4/4(3.67/4)
Kategória: Citáty » Vaše výroky » Vaše o zlomenom srdci
Zobrazené: 7 066 x Pridal: neznámy (23.08.2009, 16:41)

Komentáre


Je hlboká noc. Obíjam plyšového medveďa.. slzy mi stekajú do jeho labiek... mám pocit, že si to ty.. To objatie je úplne iné ako od hocikoho okolo mňa, presne tak, akoby bolo tvoje. Dáva mi pocit istoty, šťastia...Povedala som, že chvíle bez teba mi nedokáže krátiť nikto! A tak to aj ostane. Nemysli si, že som šťastná, že obyčajný medveď je to, po čom som túžila. NIE!! On je tvoj tieň.. vidím v ňom čosi z teba. Keď pozerám do jeho očí, mám pocit, že mi chce čosi povedať.. a šepkám: ,, NO TAK, POVEDZ TO!“ – i keď viem, že asi ťažko ku mne prehovorí. Presne tak ako čakám na jeho slová, čakám aj na tie tvoje. Čakám.. a možno to nepríde... Ale naopak, možno už čoskoro sa objavíš predo mnou ako blesk z jasného neba a ja budem tá najšťastnejšia ...Keď ho držím v náručí, chvejem sa, akoby som cítila tvoju vôňu, tvoju dlaň v mojej... Ľúbim Ťa- šepkám mu, keď spoločne líhame pod jednu perinu... CHÝBAŠ MI !!!:“( a neviem byť bez teba...či to rešpektuješ, alebo nie.. emotikona :( + 2 - 2


katulík8 26.08.2009, 13:04 reagovať reagovať


Pridanie komentáru

*Autor:
*Správa:
*Overovací reťazec (bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.
Zaslať upozornenie na nevhodný alebo závadný príspevok.
Email
(nepovinný):
*Popis problému:
*Overovací reťazec(bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.