Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na podkategórie Preskočiť na hlavný obsah
Piatok, 02.06.2023, meniny má Xénia, Oxana
Hlavne menu Vychytané darčeky
Hlavny obsah

Keďže láska nie je vec, neprídeme o ňu, keď ju dávame. Môžme svoju lásku úplne odovzdať stovkám ľudí, a predsa si uchovať tú istú lásku, čo sme mali na začiatku.
- Leo Buscaglia


Hodnoť: hodnotenie 1/4hodnotenie 2/4hodnotenie 3/4hodnotenie 4/4(3.33/4)
Kategória: Citáty » O láske
Zobrazené: 8 529 x Pridal: Simona (19.08.2007, 12:07)

Komentáre


Aj ked tu jedneho dna už nebudeme, navždy tu niekde v Nas, tam hlboko vo vnutri zostava niečo večne. Aj keď odideme, ostane tu to všetko nezabudnutelne, nami prežite. To male zrnko nadeje o vratenej tužbe. Ta luka slov,ktore patria len nam. Slova, ako mi dvaja, naše, budu večne a len nami pochopene. Tie spoločne sny su tu tiež. Aj tie prežijeme len mi. Presne tak, ako sme preživali našu lasku. Bola len naša a na tú sa zabudnuť neda. Vo mne ostava žiť večna...

PS: venovane, jankovi synekovi, per asperu ad astra... milujem Ta,
livia, alebo lili,alebo dolnikova livia vrat sa tam odkial si dosla. kto ma pozna ti to vysvetli, preco ti to odkazujem cez net ne osobne. vysvetlitej jej to ak ju niekto pozna.
ZL... + 0 - 0


neznámy užívateľ 23.11.2012, 01:55 reagovať reagovať


Pridanie komentáru

*Autor:
*Správa:
*Overovací reťazec (bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.
Zaslať upozornenie na nevhodný alebo závadný príspevok.
Email
(nepovinný):
*Popis problému:
*Overovací reťazec(bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.