Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na podkategórie Preskočiť na hlavný obsah
Sobota, 25.03.2023, meniny má Marián
Hlavne menu Vychytané darčeky
Hlavny obsah

Začnem tým čim chcem,lebo chcem,chcem ukázať všetkým všetko čo viem,lebo viem,že žijem,a kým žijem tak niečo stvoriť chcem,a nechcem byť nula ktorá z podkrovia kričí,že ju nuda ničí,ja chcem z toho podkrovia vyliezť von,a zistiť kto ja som,veľa ľudí mi sľubovalo hory doly,no veľa z nich už pri mne nestojí,a to čo spravili ma fakt dosť boli,tá rana v mojom srdci sa stále hojí,a ty ľudia už dávno nie sú moji,nechali ma samého v tom ťažkom boji,no napriek tomu nestojím na tenkom lade,a nečakám na Božie poľutovanie,lebo chcem niečo dokázať a biť blízky s tými,ktorí niečo dokázali a niečo stvorili,ja chcem niečo stvoriť,aby som neľutoval keď raz budem musieť odisť,lebo viem že každému sa čas kráti,a pre všetkých to rovnako platí, nikdy nič netrvá večne,preto snaž sa spraviť niečo jedinečné.
- PAN ČIKO NEOMYLNY


Hodnoť: hodnotenie 1/4hodnotenie 2/4hodnotenie 3/4hodnotenie 4/4(4/4)
Kategória: Citáty » O človeku
Zobrazené: 683 x Pridal: P.ČIKO NEOMYLNY (10.10.2016, 22:37)

Komentáre

Príspevok ešte nebol okomentovaný.
Pridanie komentáru

*Autor:
*Správa:
*Overovací reťazec (bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.
Zaslať upozornenie na nevhodný alebo závadný príspevok.
Email
(nepovinný):
*Popis problému:
*Overovací reťazec(bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.