Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na podkategórie Preskočiť na hlavný obsah
Pondelok, 27.03.2023, meniny má Alena
Hlavne menu Vychytané darčeky

Citáty - O nešťastnej láske

Hlavny obsah

Citáty - O nešťastnej láske

Najnavštevovanejšie príspevky

Sklamanie z lásky

Sklamanie z lásky

Najhorsie je keď sa posadíš vedľa niekoho koho miluješ, pozeráš sa naňho, dotýkaš sa ho a vieš, že ho nemôzeš mať.
- Anonym

Stratiť lásku

Stratiť lásku

Ten, čo stratil lásku umiera. Ten, čo stratil najlepšieho kamaráta umiera každý deň. Stratiť obe v jednej chvíli je horšie ako skutočná smrť.
- Anonym

Charles M. Schulz

Charles M. Schulz

Nič neuberie na chuti arašídového masla viac ako neopätovaná láska.

- Charles M. Schulz

Fľaša sódy

Fľaša sódy

Láska je otvorená fľaša sódy: vyprchá rýchlejšie, ako sa stačíme napiť.

- Mark Twain

Cudzí človek

Cudzí človek

Nikto ti nemôže byť viac cudzí ako človek, ktorého si niekedy milovala.
- Anonym

Láska ako mesiac

Láska ako mesiac

Láska je ako mesiac, keď narastie zmenšuje sa.
- Anonym

Trápenie

Trápenie

Láskou človek trpí, ale bez nej ešte viac!
- Anonym

Jedného dňa si uvedomíš

Jedného dňa si uvedomíš

Jedného dňa si uvedomíš aká je pre teba dôležitá, čo všetko by bola schopná pre teba spraviť. Pochopíš ako jej na tebe záležalo, ako tu stále bola pre teba zatiaľ čo ty si tu bol pre iné. Prídeš nato, že ona bola tá, ktorá si zaslúžila to, čo si dával vždy inej. Raz to príde, no v tej chvíli už bude neskoro.
Bude po všetkom. Ona tu už pre teba nebude. Odíde. Ďaleko od teba. Niekam, kde sa nebudete môcť vídať. Na miesto, na ktorom bude s niekym iným. S niekym, kto jej k nohám položí aj modré z neba len aby sa usmievala, len aby bola šťastná ako nikdy predtým. A v tej chvíli pochopíš, že si ostal sám. Sám medzi všetkými falošnými ľuďmi , medzi ktorými nebude nikto taký aká bola ona. Osoba, ktorú si mal tak strašne rád. Človek, pre ktorého návrat by si spravil čokoľvek na svete. No vtom momente ti dôjde, že už sa to nezmení. Odišla, a nič/nikto ti ju nevráti naspäť. Začneš spomínať na tie spoločné chvíle. Chvíle, ktoré by si najradšej zresetoval. Premietneš si v hlave tie momenty keď ste sa spolu smiali, keď ste blbli jak malé deti. To obdobie tvojho života, o ktorom by si nikdy nepovedal, že sa skončí. Že ti bude len ďalšou spomienkou do zbierky. Ostaneš bezmocne stáť a budeš len počúvať to ticho, ktoré za sebou nechala. To prázdno, ktoré po nej ostalo... A v tej chvíli bude zbytočné premýšľať o tom, kto má na tom vinu. Stalo sa, nevrátiš to späť. Uspokojíš sa s niekym, kto jej bude podobný. S niekym , kto ti bude pripomínať osobu o ktorú si prišiel. Budeš sa usmievať, vravieť aký si šťastný , no v duchu si budeš uvedomovať , že nikto nebol, nieje a nebude ako ona. Osoba ktorú si navždy stratil...
- Anonym

Falošný úsmev na tvári

Falošný úsmev na tvári

Poznáš ten pocit, keď si ľahneš do postele, kde sa ti najlepšie rozmýšľa. Začneš spomínať, rozmýšľať a zrazu sa ti skotúľa po líci slza. Chceš to zastaviť, ale nejde to a rozplačeš sa ešte viac. Zaspíš, ráno vstaneš a opäť začneš nový deň s tým falošným úsmevom na tvári...
- Anonym

Možno milovať

Možno milovať

Možno milovať a nebyť pritom šťastný. Možno byť šťastný a nemilovať. Ale milovať a byť pritom šťastný – to by bol zázrak.
- Anonym

V živote robíme chyby

V živote robíme chyby

Robíme chyby, taký je život, no nikdy nie je chybou, že sme ľúbili.
- Anonym

Opotrebované hračky

Opotrebované hračky

Keď vidíme svojích EX v prítomnosti niekoho iného - mali by sme si spomenúť na to, čo nás v detstve učili rodičia - Aby sme svoje opotrebované hračky darovali chudákom.
- Anonym

Pridať príspevok
ikonaPridaj príspevok
Pridal:
Cieľová kategória:
Titulok:
Autor:
Text:
Overovací reťazec(bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.