Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na podkategórie Preskočiť na hlavný obsah
Štvrtok, 23.03.2023, meniny má Adrián
Hlavne menu Vychytané darčeky
Hlavny obsah

Najkomentovanejšie príspevky

Sklamanie z lásky

Sklamanie z lásky

Najhorsie je keď sa posadíš vedľa niekoho koho miluješ, pozeráš sa naňho, dotýkaš sa ho a vieš, že ho nemôzeš mať.
- Anonym

Stratiť lásku

Stratiť lásku

Ten, čo stratil lásku umiera. Ten, čo stratil najlepšieho kamaráta umiera každý deň. Stratiť obe v jednej chvíli je horšie ako skutočná smrť.
- Anonym

Cudzí človek

Cudzí človek

Nikto ti nemôže byť viac cudzí ako človek, ktorého si niekedy milovala.
- Anonym

Človek, až časom pochopí, čo chcel, čo mal

Človek, až časom pochopí, čo chcel, čo mal

Človek, až časom pochopí, čo chcel, čo mal, a čo mohol zmeniť.
Teraz je už neskoro. Šanca je možno len jedna.

,,Lukáško"
- Vychytaný návštevník

Neprestávaj snívať

Neprestávaj snívať

Nikdy neprestávaj snívať v sny... Pretože v snoch je všetko tak úžasne, že v reálnom živote sa to takto stať nemôže.
- Anonym

Jedného dňa si uvedomíš

Jedného dňa si uvedomíš

Jedného dňa si uvedomíš aká je pre teba dôležitá, čo všetko by bola schopná pre teba spraviť. Pochopíš ako jej na tebe záležalo, ako tu stále bola pre teba zatiaľ čo ty si tu bol pre iné. Prídeš nato, že ona bola tá, ktorá si zaslúžila to, čo si dával vždy inej. Raz to príde, no v tej chvíli už bude neskoro.
Bude po všetkom. Ona tu už pre teba nebude. Odíde. Ďaleko od teba. Niekam, kde sa nebudete môcť vídať. Na miesto, na ktorom bude s niekym iným. S niekym, kto jej k nohám položí aj modré z neba len aby sa usmievala, len aby bola šťastná ako nikdy predtým. A v tej chvíli pochopíš, že si ostal sám. Sám medzi všetkými falošnými ľuďmi , medzi ktorými nebude nikto taký aká bola ona. Osoba, ktorú si mal tak strašne rád. Človek, pre ktorého návrat by si spravil čokoľvek na svete. No vtom momente ti dôjde, že už sa to nezmení. Odišla, a nič/nikto ti ju nevráti naspäť. Začneš spomínať na tie spoločné chvíle. Chvíle, ktoré by si najradšej zresetoval. Premietneš si v hlave tie momenty keď ste sa spolu smiali, keď ste blbli jak malé deti. To obdobie tvojho života, o ktorom by si nikdy nepovedal, že sa skončí. Že ti bude len ďalšou spomienkou do zbierky. Ostaneš bezmocne stáť a budeš len počúvať to ticho, ktoré za sebou nechala. To prázdno, ktoré po nej ostalo... A v tej chvíli bude zbytočné premýšľať o tom, kto má na tom vinu. Stalo sa, nevrátiš to späť. Uspokojíš sa s niekym, kto jej bude podobný. S niekym , kto ti bude pripomínať osobu o ktorú si prišiel. Budeš sa usmievať, vravieť aký si šťastný , no v duchu si budeš uvedomovať , že nikto nebol, nieje a nebude ako ona. Osoba ktorú si navždy stratil...
- Anonym

Fľaša sódy

Fľaša sódy

Láska je otvorená fľaša sódy: vyprchá rýchlejšie, ako sa stačíme napiť.

- Mark Twain

Láska má krídla

Láska má krídla

Láska má krídla, a preto niekedy veľmi rýchlo uletí.
- Anonym

Moje slzy

Moje slzy

Keď si na teba spomeniem nezastavím slzy... Nechám ich nech sa mi kotúlaju po lícach, pretože to je moja jediná spomienka na teba. Vtedy viem, že si bol naozaj skutočný, že som si ťa nevymyslela.
- Anonym

Stačí jeden deň

Stačí jeden deň

Stačí deň, aby sme sa do niekoho zaľúbili, ale potom potrebujeme celý život, aby sme naňho zabudli.
- Anonym

Opotrebované hračky

Opotrebované hračky

Keď vidíme svojích EX v prítomnosti niekoho iného - mali by sme si spomenúť na to, čo nás v detstve učili rodičia - Aby sme svoje opotrebované hračky darovali chudákom.
- Anonym

Sklamal som sa v tebe

Sklamal som sa v tebe

Miloval som ale sklamal som sa v tebe. Toľko krásnych slov, toľko sľubov. Nič z toho sa nesplnilo. Za mojim kamarátam si odišla. Teraz sa s ním lížeš a mne do očí sa smeješ. A ja na vonok som možno veselý, ale vo vnútri už nemám chuť žiť!
- Anonym

Pridať príspevok
ikonaPridaj príspevok
Pridal:
Cieľová kategória:
Titulok:
Autor:
Text:
Overovací reťazec(bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.