Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na podkategórie Preskočiť na hlavný obsah
Nedeľa, 23.02.2020, meniny má Roman, Romana
Hlavne menu Vychytané darčeky
Hlavny obsah

Najnovšie príspevky

Nesúď

Nesúď

Nesúď svojho suseda, dokiaľ si nechodil dva splny mesiaca v jeho mokasínach.
- Indiánov

Uctievanie

Uctievanie

Uctievanie Veľkej Záhady sa odohrávalo v tichu, v samote, zbavenej všetkého sebectva. Odohrávalo sa v tichu, pretože akákoľvek reč je nevyhnutne chabá a nedokonalá... Odohrávalo sa v samote, pretože verili, že On je nám bližšie, ak sme sami... Podľa nás boli všetci ľudia stvorení ako synovia Boha a stoja vzpriamene s vedomím svojho božského pôvodu.
- Indiánov

Srdcia malých detí

Srdcia malých detí

Srdcia malých detí sú čisté, a preto im Veľký Duch môže ukázať mnoho vecí, ktoré starým ľuďom unikajú.
- Indiánov

Žite kľudne

Žite kľudne

Žite kľudne. Váš život musí byť vyrovnaný. Musíte myslieť láskavo jeden na druhého. Nemyslite si nič zlé jeden o druhom. Musíte byť trpezliví jeden ku druhému. A nemyslite na škaredé slová... Prajem si, aby ste robili to, čo je správne, vždycky si od vás prajem to, čo je správne.
- Indiánov

Ži 2.

Ži 2.

Ži svoj život tak, aby sa strach zo smrti nikdy nevkradol do tvojho srdca.
- Indiánov

Biely muž

Biely muž

Biely muž myslí hlavou, Indián srdcom.
- Indiánov

Poznanie 2.

Poznanie 2.

Poznanie má liečivú schopnosť. Keď niekomu pomáhaš k hlbšiemu pochopeniu života, pomáhaš mu tým k lepšiemu životu i živobytiu, liečiš ho.
- Indiánov

Máš v sebe

Máš v sebe

Máš v sebe prirodzené schopnosti ako všetci ľudia. Máš vôľu. Nauč sa ju používať. Dosiahni, aby ti slúžila. Naostri svoje zmysly, ako ostríš svoj nôž... Nemôžeme ti nič dať. Vlastníš už všetko potrebné k tomu, aby si sa stal veľkým.
- Indiánske

Nastane čas

Nastane čas

Keď nastane čas, aby si zomrel, nebuď ako tí, ktorých srdcia sú plné strachu zo smrti, takže keď príde ich hodina, plačú a modlia sa za ešte trochu času, aby mohli prežiť svoj život inakšie. Spievaj svoj spev umierajúceho a zomri ako hrdina vracajúci sa domov.
- Indiánov

Čím je človek rozumnejší

Čím je človek rozumnejší

Čím je človek rozumnejší, tým viac potrebuje Boha, aby ho chránil pred presvedčením, že vie všetko.
- Indiánov

V každom ľudskom srdci

V každom ľudskom srdci

V každom ľudskom srdci je hlboký duchovný hlad po trvalej, pevnej viere, pozitívnej a uspokojujúcej viere v nejakú budúcu existenciu. Taká viera upevňuje charakter. Mnoho z našich mladých ľudí nemá v duši túto kotvu.
- Indiánov

Ľudské srdce

Ľudské srdce

Ak sa vzdiali ľudské srdce od prírody, zatvrdí sa. Nedostatok úcty k tomu, čo rastie, čo je živé, rýchlo povedie tiež k nedostatku úcty k ľuďom.
- Indiánov


Pridať príspevok
ikonaPridaj príspevok
Pridal:
Cieľová kategória:
Titulok:
Autor:
Text:
Overovací reťazec(bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.