Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na podkategórie Preskočiť na hlavný obsah
Nedeľa, 25.10.2020, meniny má Aurel
Hlavne menu Vychytané darčeky

Citáty

Hlavny obsah

Citáty

Najnovšie príspevky

Lež

Lež

Zalži a uvidíš co to s tebou udělá, zalži jestli li se nebojíš!
Zalži když máš srdce z kamene, když tvé city jsou jen lži.
Je li lež v tvém životě velká, když nevíš co už dál...
Pamatuj to já byl první co tě varoval a tvému neštestí se smál....
- Davidek

Ktorá

Ktorá

Ľúbil som ťa, povedal som ti bež, ty si išla, teraz si už preč. Ja ľúbim teba stále, ty vodíš sa s iným, mne to trhá srdce a zraňuje city. Vydržím to však nech to stojí čokoľvek, každá chvíľa bez teba je ako život bez duše. Prečo som sa musel do teba zaľúbiť, prečo trpieť a v sklamaní žiť, prečo žiarlim, milujem, a za tebou každú chvíľku a večný čas banujem. Nebolo nám súdené spolu večne žiť, a ja tebe ani nikomu nesmiem ublížiť, chcem aby si štastná bola stále a milovaná tiež, keď ja nemôžem, nech je to už ako len chceš. Ja ta budem navždy milovať. Ty ma budeš večne odmietať. Bez teba pre mňa láska stratila už význam, a len v tebe ho môžem znova nájsť. Možno raz pochopíš, že ten pravý tu na teba čakal. Raz keď bude preč, spomenieš na neho a uznáš, že každý človek robí chyby, a ty si ju spravila tiež.
- Davidek

Prianie

Prianie

Mať tak jedno, jediné prianie. Neprial by som si svetový mier, ktorý aj tak nebude, neprial by som si zdravie ktoré aj tak nemám, neprial by som si peniaze, ktorými si nič nekúpim, neprial by som si pokoj, ktorý nikdy nebudem mať, neprial by som si úspech, ktorý nemôžem dosiahnuť... jediné čo by som si prial by si bola ty a to aby si znova cítila pocit šťastia a pocit, že si milovaná. (J.)
- Davidek

Kde si?

Kde si?

Kde si ? Pýtam sa šťastia. To mi odpovedá "Tu, len ty mňa nechceš pre seba, ale pre tých ktorí si ma podľa teba zaslúžia viac ako ty."
- Davidek

Nemôžeš

Nemôžeš

Nemôžeš byť na dvoch rôznych miestach rovnako, nemôžeš zachrániť dvoch ľudí pokiaľ sú na dvoch rôznych miestach, nemôžeš sa ale len tak prizerať a preto robíš čo je v tvojích silách... snažíš sa a to sa cení viac ako hocičo iné...
- Davidek

Ak

Ak

Ak už dno pocíti tvoju prítomnosť, a ak sa náhodou ocitneš zasa na vrchole, spadneš dole lebo dnu chýbaš... inými slovami... nemôže byť všetko super a na pády sa treba pripraviť !
- Davidek

Keď

Keď

Keď vidím ako sú ľudia šťastní, spomeniem si na seba pred pol rokom, keď vidím ako sú ľudia smutný spomeniem na seba hneď.
- Davidek

Tvár

Tvár

Keď ja stále vidím tvoju tvár, je to čas no mám ťa rád, nech si vraví kto chce čo chce, aj tak vždy si mala a máš moje srdce, teraz naňho padá prach... smutne sa prizerá na iného... mám strach... čo ak už nikdy nepocítim sladkosť tvojich pier, nežnosť tvojich rúk... myslel som, že zabudnúť je ľahké.... no tak to skús !... nedá sa že ?? ja to viem... a preto už viac nepoviem !!
- Davidek

Hudba 2.

Hudba 2.

Hudba, obyčajné slovo.. no čarovné... no jediné v mojom živote ktoré ma nikdy nesklamalo.... je to ako meno... meno niečoho veľkého ktoré ma drží celé roky na žive...
- Davidek

Niet už

Niet už

Keď už nieje čo povedať, prečo potom niečo vysvetľovať ?
- Davidek

Liek

Liek

Najlepší liek po sklamanej láske je nájsť si najlepšiu kamarátku, ktorá nám z toho pomôže alebo si sadnúť na koľajnice a počkať... ono nás to prejde.
- Davidek

Talent 2.

Talent 2.

Chápať druhého človeka je naozaj talent. Talent, ktorý si nikto nezíska. Je to talent, ktorý má už niekto v srdci.
- Davidek


Pridať príspevok
ikonaPridaj príspevok
Pridal:
Cieľová kategória:
Titulok:
Autor:
Text:
Overovací reťazec(bez prvého znaku):Captcha! Pokiaľ nie ste schopný prečítať z nejakého dôvodu text na tomto obrázku, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.